Nasza Babcia Archiwum 10.06.2014r.(wtorek) – TEATR KUBUŚ „PRZYGODY PIOTRUSIA MNIAMUCHA”

10.06.2014r.(wtorek) – TEATR KUBUŚ „PRZYGODY PIOTRUSIA MNIAMUCHA”

W naszym przedszkolu gościć będziemy aktorów teatru „Kubuś”. Dzieci obejrzą przedstawienie pt. „Przygody Piotrusia Mniamucha”. To opowieść o chłopcu, który jak większość dzieci, uważa że mycie rąk i zębów to strata czasu, a od roweru woli komputer. Ciągłe zakazy i nakazy nudzą go i złoszczą. Niechętnie więc słucha dobrych rad starszej siostry Madzi, rodziców i telewizyjnej Ciotki Klementyny, którzy bezskutecznie starają się zmienić złe nawyki chłopca.

Ale pewnego razu Piotruś ma sen, w którym jego zęby, żołądek, kręgosłup i kości biorą odwet za dotychczasowe, złe traktowanie. Czy ta przestroga pozytywnie wpłynie na zachowanie chłopca i uratuje jego organizm? Czy Piotruś zacznie szanować swoje zdrowie?

godz. 9:15 Klonowa
godz. 11:15 Wrzosowa