Nasza Babcia Archiwum 10.05.2016 r. (wtorek)- Zajęcia kulinarne – „Rolada biszkoptowa z galaretką”- „Biedronki” (Klonowa), „Motylki” (Wrzosowa).

Na dzisiejszych zajęciach kulinarnych przedszkolaki z grupy Biedronki zachwycą całe przedszkole pyszną roladą z galaretką. Rolada jest lekkim ciastem nadającym się idealnie na wiosnę. Nasza rolada z pewnością znajdzie szerokie grono miłośników w całym przedszkolu!!! Jak przystało na Biedronki rolada będzie z pyszną, czerwoną, wiśniowo – truskawkową galaretką, oblana czekoladą… MMmmm…. Pycha!

Smacznego!