Nasza Babcia Archiwum 08.12.2015r. (wtorek) – zajęcia kulinarne „Tygryski”(ul. Wrzosowa), „Żyrafki Starsze” (Klonowa)

08.12.2015r. (wtorek) – zajęcia kulinarne „Tygryski”(ul. Wrzosowa), „Żyrafki Starsze” (Klonowa) – Kolorowe bombki, czyli choinkowe ozdoby dla łasuchów

Dzieci z grupy „Tygryski” na zajęciach kulinarnych wykonają Kolorowe bombki, które nie tylko będą mogły służyć jako ozdoby choinkowe, ale można je będzie również schrupać. A zapach ciasteczek, unoszący się w całym przedszkolu wprowadzi nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.