Nasza Babcia Archiwum 07.04.2015r. (wtorek)- Zajęcia kulinarne- zapiekanki z serem i wędliną

07.04.2015r. (wtorek)- Zajęcia kulinarne- zapiekanki z serem i wędliną

07.04.2015r. (wtorek)- Zajęcia kulinarne- zapiekanki z serem i wędliną gr. „Motylki” (ul. Wrzosowa), gr. „Biedronki” (ul. Klonowa)

„Motylki” i „Biedronki” na zajęciach kulinarnych przygotują samodzielnie pyszne zapiekanki, które wszystkie przedszkolaki schrupią na podwieczorek. Posmarują masełkiem kromki bagietki, następnie położą plasterek wędliny i starty ser żółty. Po upieczeniu zapiekanek ozdobią je ketchupem i z apetytem zjedzą.