Nasza Babcia Archiwum 04.04.2016r. (poniedziałek) – Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

04.04.2016r. (poniedziałek) – Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

To jak bardzo ważne jest czytanie książek już najmłodszym dzieciom wiedzą na pewno wszyscy. Dzień Książki dla Dzieci w naszym przedszkolu będzie szczególnie bogaty w literaturę. W tym dniu chcemy zachęcić dzieci do oglądania, a później do czytania książek, by mogły przeżywać cudowne chwile w magicznym świecie bajek i fantazji. Pojawią się zagadki zarówno słowne, jak i obrazkowe dotyczące znajomości bajek, baśni, legend dla dzieci oraz postaci w nich występujących. Przedszkolaki zastanowią się również dlaczego należy szanować książki.