Nasza Babcia Archiwum 02.02.2015r. – Koncert Filharmonii Świętokrzyskiej pt. „Wróżki, wiedźmy, czarownice zadzwonią”

02.02.2015r.  – Koncert Filharmonii Świętokrzyskiej pt. „Wróżki, wiedźmy, czarownice zadzwonią”

Do krainy bajek wkroczy zła wiedźma, która pozamienia bohaterów. Jednak dobra wróżka z pomocą dzieci spróbuje uporządkować ten zaczarowany świat i pokonać przeszkody oraz złe czary. Czy uda się przywrócić dawny porządek w krainie bajek? O tym będą mogły przekonać się dzieci podczas koncertu Filharmonii Świętokrzyskiej w naszym przedszkolu. W programie usłyszymy piosenki z baśni braci Grimm oraz utwory instrumentalne: Cukrowa wróżka, Chatka na kurzej stopce, Harry Potter.

ul. Klonowa godz.10:20

ul. Wrzosowa godz.9:30